G-Series Power Receptacle Connector
€ 3,34
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
G 30 E 3 F
Fabrikantnummer:
931782106
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De G-Series Power Receptacle Connector is een betrouwbare en hoogwaardige connector, ontworpen voor veeleisende elektrische toepassingen. Deze vrouwelijke, voor gemonteerde connector heeft een robuust flensontwerp en bevat vier pinnen (3+PE) met PE gepositioneerd bij de kabeluitgang. Het heeft een grijze behuizing en is ontworpen om te werken op 230 V AC/DC, met ondersteuning voor een nominale stroom tot 10 A. Met afschermingsbescherming tot IP65 is het geschikt voor gebruik in verschillende omgevingen, geschikt voor temperaturen van -40°C tot +90°C. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuZn voor het contact basismateriaal en PA GF voor het contact drager materiaal, garandeert de G-Series uitstekende duurzaamheid en langdurige prestaties. Bovendien voldoet het aan DIN EN 61984 en heeft het een VDE-certificering, wat de betrouwbaarheid en veiligheid in bedrijfsvoering bevestigt.
De voordelen van de G-Series Power Receptacle Connector omvatten de hoge duurzaamheid en efficiëntie bij het bieden van veilige elektrische verbindingen in diverse omstandigheden. Het ongeaard ontwerp vereenvoudigt installatie en onderhoud, terwijl het betrouwbare prestaties behoudt. De IP65-classificatie garandeert een sterke bescherming tegen stof en water, waardoor deze connector vooral geschikt is voor industriële omgevingen.
Toepassingen van deze connector variëren van industriële machines en automatiseringssystemen tot maritieme en stroomverdelingspanelen. Het is ideaal voor omgevingen die robuuste en veilige elektrische connectoren eisen die aan strenge normen voldoen.
Technische Specificaties: Nominale Spanning: 230 V AC/DC; Nominale Stroom: 10 A; Bedrijfstemperatuur: -40°C tot +90°C; IP-classificatie: IP65.
De voordelen van de G-Series Power Receptacle Connector omvatten de hoge duurzaamheid en efficiëntie bij het bieden van veilige elektrische verbindingen in diverse omstandigheden. Het ongeaard ontwerp vereenvoudigt installatie en onderhoud, terwijl het betrouwbare prestaties behoudt. De IP65-classificatie garandeert een sterke bescherming tegen stof en water, waardoor deze connector vooral geschikt is voor industriële omgevingen.
Toepassingen van deze connector variëren van industriële machines en automatiseringssystemen tot maritieme en stroomverdelingspanelen. Het is ideaal voor omgevingen die robuuste en veilige elektrische connectoren eisen die aan strenge normen voldoen.
Technische Specificaties: Nominale Spanning: 230 V AC/DC; Nominale Stroom: 10 A; Bedrijfstemperatuur: -40°C tot +90°C; IP-classificatie: IP65.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Artikelnummer (#1): | 931782106 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | G Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | female |
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr.: 3113 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Montage: | M 3 screws (2x) |
| Accessoires apart te bestellen: | Flat gasket: G 30 E-1 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | max. 0.75 mm² |
| Connectorontwerp: | Front mount with Flange |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Klantspecifiek product: | |
| Artikelomschrijving: | G 30 E 3 F |
| Lange omschrijving (#1): | G-Series Power Receptacle Connector: Female, front mount with flange, 4-pin (3+PE; PE at cable outlet), grey body; 230 V AC/DC, 10 A |
| Aansluitende connectoren / Passend op: | G 30 E 3 M…, G 30 A 3 M… |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Aandraaimoment (montageschroef): | M 3: (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Uniek Nr.: | hir931782106 |