G-Series Power Receptacle Connector
€ 2,66
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
G 30 A 3 M grey
Fabrikantnummer:
931700106
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De G-Series Power Receptacle Connector is ontworpen voor betrouwbare stroomverbindingen in elektronische toepassingen. Deze mannelijke connector beschikt over een PCB-montage aan de achterkant en een 4-pins (3+PE) configuratie, waarbij de PE zich bij de kabeluitgang bevindt. De duurzame grijze behuizing zorgt voor betrouwbare prestaties bij 230 V AC/DC en ondersteunt een stroomsterkte van 10 A. De connector is vervaardigd uit hoogwaardige materialen, waaronder CuZn voor het contactbasismateriaal en PA GF voor de contactdrager. Hij voldoet aan de DIN EN 61984-normen en biedt een beschermingsgraad van IP65, waardoor hij geschikt is voor uiteenlopende omgevingscondities. De connector is onbeschermd en kan contactweerstanden van ≤ 10 mOhm en bedrijfstemperaturen tussen -40°C en +90°C aan. Ideaal voor gebruik in industriële automatisering en besturingssystemen, is deze connector RoHS-conform en voldoet hij aan VDE-regelgeving.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Artikelnummer (#1): | 931700106 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | G Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E195508 |
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr.: 3113 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Accessoires apart te bestellen: | Flat gasket: G30 E-2 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Connectorontwerp: | Rear PCB mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Klantspecifiek product: | |
| Artikelomschrijving: | G 30 A 3 M grey |
| Lange omschrijving (#1): | G-Series Power Receptacle Connector: Male, rear PCB mount, 4-pin (3+PE; PE at cable outlet), grey body; 230 V AC/DC, 10 A |
| Aansluitende connectoren / Passend op: | G 30 W 3 F…, G 30 KW 3 F… |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Uniek Nr.: | hir931700106 |