G-Series Power Field Attachable Connector
€ 7,72
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
G 4 W 1 F HT grey
Fabrikantnummer:
932157206
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De G-Series Power Field Attachable Connector is een veelzijdige en zeer betrouwbare stroomconnector, geschikt voor een breed scala aan toepassingen. Dit specifieke model is een vrouwelijke, hoekige, 4-pins connector met een grijze behuizing en een soldeeraansluiting. Het werkt op 50V AC/DC met een nominale stroom van 6A. Ontworpen door Hirschmann, zorgt het voor uitstekende prestaties en duurzaamheid met hoogwaardige materialen zoals CuSn voor het contactbasis materiaal en PA GF voor de behuizing. Het beschikt over een IP65 beschermingsgraad, wat het geschikt maakt voor gebruik in zware omgevingen. Deze connector is compatibel met kabels met een diameter van 3,5 mm tot 6 mm, en de centrale schroefverbinding zorgt voor een veilige en stabiele aansluiting.
Een van de belangrijkste voordelen van deze connector is het robuuste ontwerp, inclusief een brandbaarheidsklasse van UL 94 HB voor zowel de contacthouder als de behuizingsmaterialen, wat veiligheid garandeert bij hoge bedrijfstemperaturen van -40°C tot +125°C. Bovendien vergemakkelijkt het onbeschermde ontwerp en de soldeeraansluiting een eenvoudige en efficiënte installatie. De G-Series Power Field Attachable Connector voldoet aan verschillende normen, waaronder DIN EN 61984 (VDE 0627) en DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1), wat garant staat voor hoge kwaliteit en veiligheid.
Deze connector is ideaal voor toepassingen die veilige en betrouwbare stroomaansluitingen vereisen, zoals in automatisering, industriële machines en andere elektrische systemen. De compatibiliteit met verschillende aansluitconnectoren en de optie om accessoires apart te bestellen, zoals de roestvrijstalen centrale schroef, vergroten de veelzijdigheid en bruikbaarheid.
Een van de belangrijkste voordelen van deze connector is het robuuste ontwerp, inclusief een brandbaarheidsklasse van UL 94 HB voor zowel de contacthouder als de behuizingsmaterialen, wat veiligheid garandeert bij hoge bedrijfstemperaturen van -40°C tot +125°C. Bovendien vergemakkelijkt het onbeschermde ontwerp en de soldeeraansluiting een eenvoudige en efficiënte installatie. De G-Series Power Field Attachable Connector voldoet aan verschillende normen, waaronder DIN EN 61984 (VDE 0627) en DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1), wat garant staat voor hoge kwaliteit en veiligheid.
Deze connector is ideaal voor toepassingen die veilige en betrouwbare stroomaansluitingen vereisen, zoals in automatisering, industriële machines en andere elektrische systemen. De compatibiliteit met verschillende aansluitconnectoren en de optie om accessoires apart te bestellen, zoals de roestvrijstalen centrale schroef, vergroten de veelzijdigheid en bruikbaarheid.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | G-Series Power Field Attachable Connector: Female, angled, 4-pin, grey body, solder type; 50V AC/DC, 6 A |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 932157206 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | G Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC/DC |
| Aansluitende connectoren / Passend op: | G 4 E 1 M…, G 4 A 1 M…., G 4 A 5 M… |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | female |
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr.: 3113 |
| Geschikte kabels: | Ø3.5 mm - Ø6 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 50V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Artikelomschrijving: | G 4 W 1 F HT grey |
| Accessoires apart te bestellen: | Central Screw Stainless Steel: 732750003 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | max. 0.50 mm² |
| Connectorontwerp: | angled |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +125°C |
| Bevestigingsmateriaal: | 4.8 , Fe/Zn B |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabelwartel: | PG 7 |
| Kleur kabelwartel: | grey |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Afdichtingsmateriaal: | EPDM, Flat Gasket; NBR, Cable gland |
| Behuizingskleur: | grey |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 HB |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 3: (50-60) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | PG 7:(150-250) Ncm |
| Uniek Nr.: | hir932157206 |