G-Series Power Field Attachable Connector
€ 4,20
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
G 30 W 3 F E IVP
Fabrikantnummer:
932186900
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
500
Productinformatie
De G-Series Power Field Attachable Connector is een essentieel onderdeel voor betrouwbare en veilige stroomverbindingen in industriële omgevingen. Deze vrouwelijke, hoekige connector heeft een 4-pins (3+PE) configuratie en een robuust zwart lichaam gemaakt van hoogwaardige materialen. Het is ontworpen voor soldeeraansluitingen, waardoor het geschikt is voor diverse toepassingen die sterke elektrische geleidbaarheid en duurzaamheid vereisen. De connector werkt bij een nominale spanning van 230 V AC/DC en een stroomwaarde van 6 A. Gemaakt met een contactbasismateriaal van CuZn en een behuizing en kabelwartel van PA GF, garandeert deze connector langdurige prestaties in veeleisende omgevingen met een bedrijfstemperatuurbereik van -40°C tot +90°C. Een IP65-beschermingsgraad garandeert weerstand tegen stof en waterstralen onder lage druk, wat het geschikt maakt voor zware omstandigheden. De centrale schroefbevestiging zorgt voor een stevige montage, waardoor de betrouwbaarheid van de verbinding in toepassingen zoals fabrieksautomatisering, machines en stroomdistributie verder wordt verbeterd.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | G-Series Power Field Attachable Connector: Female, angled, 4-pin (3+PE), black body, solder type; 230 V AC/DC, 6 A |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 932186900 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Producteigenschappen: | Unmounted, industrial packaging |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | G Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aansluitende connectoren / Passend op: | G 30 E 3 M…, G 30 A 3 M… |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3+PE |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | female |
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr.: 3113 |
| Geschikte kabels: | Ø3.5 mm - Ø6 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Artikelomschrijving: | G 30 W 3 F E IVP |
| Accessoires apart te bestellen: | Central Screw Stainless Steel: 732750003 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | max. 0.50 mm² |
| Connectorontwerp: | angled |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Bevestigingsmateriaal: | V2A |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabelwartel: | PG 7 |
| Kleur kabelwartel: | black |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Behuizingskleur: | black |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 HB |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 3: (50-60) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | PG 7:(150-250) Ncm |
| Uniek Nr.: | hir932186900 |