G-Series Power Field Attachable Connector
€ 3,62
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
G 20 W 3 F grey
Fabrikantnummer:
932185106
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De G-Series Power Field Attachable Connector is een betrouwbare en duurzame connector voor veldtoepassingen. Het heeft een vrouwelijke, hoekige ontwerp met 3 pinnen (2+PE), geschikt voor verschillende elektrische installaties. De connector is gemaakt met een grijze behuizing en een soldeerbare aansluiting, geschikt voor 230 V AC/DC en een stroomsterkte van 6 A. Het robuuste ontwerp voldoet aan DIN EN 61984 (VDE 0627) normen, en biedt uitstekende prestaties in veeleisende omgevingen. De connector heeft een IP65-classificatie, wat bescherming biedt tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor zowel binnen- als buitentoepassingen.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | G-Series Power Field Attachable Connector: Female, angled, 3-pin (2+PE), grey body, solder type; 230 V AC/DC, 6 A |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 932185106 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | G Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | female |
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr.:3113 |
| Geschikte kabels: | Ø3.5 mm - Ø6 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Artikelomschrijving: | G 20 W 3 F grey |
| Accessoires apart te bestellen: | Central Screw Stainless Steel: 732750003 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | max. 0.50 mm² |
| Connectorontwerp: | angled |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Bevestigingsmateriaal: | 4.8 , Fe/Zn B |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabelwartel: | PG 7 |
| Kleur kabelwartel: | grey |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Behuizingskleur: | grey |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 HB |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 3: (50-60) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | PG 7:(150-250) Ncm |
| Uniek Nr.: | hir932185106 |