G-Series Power Field Aansluitbare Connector
€ 3,78
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
G 4 W 1 F black
Fabrikantnummer:
932157100
EAN:
04001088143982
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De G-Series Power Field Aansluitbare Connector is ontworpen voor efficiënte stroomverbindingen in diverse veldtoepassingen. Deze connector beschikt over een vrouwelijke, haakse, 4-pins ontwerp met een zwart lichaam en een soldeerverbindingstype. Het is beoordeeld voor 50V AC/DC en kan een maximale stroom van 6A verwerken. Gemaakt van duurzaam PA GF-materiaal, zorgt het voor een lange levensduur en betrouwbaarheid. De connector is ook uitgerust met een PG 7 kabelwartel en ondersteunt kabels met diameters van 3,5 mm tot 6 mm. Het heeft een beschermingsgraad van IP65, waardoor het geschikt is voor gebruik in zware omgevingen. Deze connector voldoet aan de DIN EN 61984-normen en is RoHS-conform, wat zorgt voor veiligheid en milieuverantwoordelijkheid.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | G-Series Power Field Attachable Connector: Female, angled, 4-pin, black body, solder type; 50V AC/DC, 6 A |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 932157100 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | G Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC/DC |
| Aansluitende connectoren / Passend op: | G 4 E 1 M…, G 4 A 1 M…., G 4 A 5 M… |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | female |
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr.: 3113 |
| Geschikte kabels: | Ø3.5 mm - Ø6 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 50V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Artikelomschrijving: | G 4 W 1 F black |
| Accessoires apart te bestellen: | Central Screw Stainless Steel: 732750003 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | max. 0.50 mm² |
| Connectorontwerp: | angled |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Bevestigingsmateriaal: | 4.8 , Fe/Zn B |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabelwartel: | PG 7 |
| Kleur kabelwartel: | black |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Behuizingskleur: | black |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 HB |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 3: (50-60) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | PG 7:(150-250) Ncm |
| Uniek Nr.: | hir932157100 |