G 4 KW 1 F black
€ 25,30
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
G 4 KW 1 F 0.23M
Fabrikantnummer:
932884009
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De G 4 KW 1 F black is onderdeel van de G-serie Power Single-Ended Cordset, specifiek ontworpen voor industriële toepassingen die consistente en betrouwbare stroomverbindingen vereisen. Deze kabelset heeft een 4-polige vrouwelijke connector met een hoekontwerp en een robuuste zwarte behuizing. Geschikt voor 50V AC/DC en ondersteuning van maximaal 10A, biedt het betrouwbare prestaties in veeleisende omgevingen. De kabelset wordt geleverd met een PUR zwarte kabel, die uitstekende slijtvastheid en duurzaamheid biedt, met een geleidergrootte van 0,75 mm². Het ongeëerd ontwerp en de IP65 beschermingsgraad maken het geschikt voor verschillende industriële operaties, waardoor het stof- en waterdicht blijft wanneer het is gemonteerd en vergrendeld met compatibele connectoren.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | red |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black |
| Artikelnummer (#1): | 932884009 |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PA GF |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC/DC |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aansluitende connectoren / Passend op: | G 4 E 1 M…, G 4 A 1 M…., G 4 A 5 M… |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Type aansluiting: | solder |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr.: 3113 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Productsubfamilie: | G Series |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 50V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | PUR 4X0.75 |
| Kabellengte: | 0.23 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | +5 °C to +70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +70 °C |
| Accessoires apart te bestellen: | Central Screw Stainless Steel: 732750003 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | ø 7.2 ±0.25 mm |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | 4.8 , Fe/Zn B |
| Lange omschrijving (#1): | G-Series Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, black body, 50V AC/DC, 10 A; PUR black cable, 0.75 mm² |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | G 4 KW 1 F 0.23M |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 3: (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Uniek Nr.: | hir932884009 |