Fuseholder Protection Category PC2 Snap Fit To Panel D Shape Mounting Hole 6.3mm Tab Termination 6.3mm x 32mm Fuse Screw Cap Carrier Screwdriver Release
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
C0345RD
Fabrikantnummer:
C0345RD
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Paneeldikte (min.): | 0.8mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -55°C |
| Paneeldikte (max.): | 2mm |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
| Beveiligingscategorie zekeringhouder: | PC2 |
| Montagegat zekeringhouder: | D Shape Mounting Hole |
| Zekeringformaat: | 6.3mm x 32mm |
| Inzetstuk zekeringhouder: | Screw Cap/Screwdriver Release |
| Functie: | Pc2 Fuseholder |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Stroom (max.): | 16A |
| Materiaal behuizing: | Vampamid |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgC0345RD |