Fuseholder Protection Category PC2 Panel Mount Square Bezel Solder Tag Termination 5mm x 20mm Fuse Bayonet Cap Carrier Screwdriver Release
€ 4,44
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
FX0359
Fabrikantnummer:
FX0359
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL, VDE |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Beveiligingscategorie zekeringhouder: | PC2 |
| Montagegat zekeringhouder: | D Shape Mounting Hole |
| Vorm afwerkrand zekeringhouder: | Square Low Profile Bezel |
| Zekeringformaat: | 5mm x 20mm |
| Inzetstuk zekeringhouder: | Bayonet Cap/Screwdriver Release |
| Functie: | Pc2 Fuseholder |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Stroom (max.): | 10A, 16A |
| Materiaal behuizing: | Polyester (PET) |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgFX0359 |