Fuseholder Protection Category PC1 In-Line Black Screw Termination 6.3mm x 32mm Fuse
€ 4,38
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
FX0180/BK
Fabrikantnummer:
FX0180/BK
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | UL |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +90°C |
| Beveiligingscategorie zekeringhouder: | PC1 |
| Kleur zekeringhouder: | Black |
| Zekeringformaat: | 6.3mm x 32mm |
| Functie: | Pc1 Fuseholder |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Stroom (max.): | 10A |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 |
| Spanning (max.): | 50V |
| Uniek Nr.: | blgFX0180/BK |