Fuseholder Protection Category PC1 In-Line Black Screw Termination 6.3mm x 25mm Fuse
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
FX0280/BK
Fabrikantnummer:
FX0280/BK
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | UL |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +90°C |
| Beveiligingscategorie zekeringhouder: | PC1 |
| Kleur zekeringhouder: | Black |
| Zekeringformaat: | 6.3mm x 25mm |
| Functie: | Pc1 Fuseholder |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Stroom (max.): | 10A |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 |
| Spanning (max.): | 50V |
| Uniek Nr.: | blgFX0280/BK |