Fuseholder Protection Category PC1 IP66 Sealed Panel Mount Solder Tag Termination 5mm x 20mm Fuse Screw Cap Carrier Screwdriver Release
€ 15,52
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
FX0345
Fabrikantnummer:
FX0345
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| IP-classificatie: | IP66 |
| Beveiligingscategorie zekeringhouder: | PC1 |
| Zekeringformaat: | 5mm x 20mm |
| Inzetstuk zekeringhouder: | Screw Cap/Screwdriver Release |
| Functie: | Pc1 Fuseholder |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Stroom (max.): | 6.3A |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 - Glass Filled |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgFX0345 |