Fuseholder Protection Category PC1 IP66 Sealed Panel Mount Silicone O Ring Solder Tag Termination 5mm x 20mm Fuse Screw Cap Carrier Hand Release
€ 20,93
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
FX0365/A
Fabrikantnummer:
FX0365/A
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -55°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| IP-classificatie: | IP66 |
| Beveiligingscategorie zekeringhouder: | PC1 |
| Montagegat zekeringhouder: | D Shape Mounting Hole |
| Vorm afwerkrand zekeringhouder: | Circular High Profile Bezel |
| Zekeringformaat: | 5mm x 20mm |
| Inzetstuk zekeringhouder: | Screw Cap/Hand Release |
| Functie: | Pc1 Fuseholder |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Stroom (max.): | 6.3A |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 - Glass Filled |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgFX0365/A |