Fuseholder Protection Category PC1 Base Mount 6.3 Series Tab Termination 6.3mm x 32mm Fuse
€ 3,29
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
FX0326
Fabrikantnummer:
FX0326
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
35
Downloads
Specificaties
| RoHS-conform: | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Beveiligingscategorie zekeringhouder: | PC1 |
| Zekeringformaat: | 6.3mm x 32mm |
| Functie: | Pc1 Fuseholder |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Stroom (max.): | 13A |
| Materiaal behuizing: | Polyester (PE) - Glass Filled |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgFX0326 |