Fuseholder FX0458 Series Protection Category PC2 Snap Fit To Panel Solder Tag Termination 1mm-1.5mm Panel 5mm x 20mm Fuse Screw Cap Carrier Screwdriver Release
€ 3,64
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
FX0458/1
Fabrikantnummer:
FX0458/1
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
30
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL |
|---|---|
| Paneeldikte (min.): | 1mm |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Paneeldikte (max.): | 1.5mm |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Beveiligingscategorie zekeringhouder: | PC2 |
| Zekeringformaat: | 5mm x 20mm |
| Inzetstuk zekeringhouder: | Screw Cap/Screwdriver Release |
| Functie: | Pc2 Fuseholder |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Stroom (max.): | 10A, 16A |
| Materiaal behuizing: | Polyester (PET) |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgFX0458/1 |