Fuseholder FX0430 Series Protection Category PC3 Snap Fit To Panel 4.8mm Tab Termination 5mm x 20mm Fuse Captive Drawer Carrier
€ 5,50
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
FX0430/48
Fabrikantnummer:
FX0430/48
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
20
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL, VDE, IMQ |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Beveiligingscategorie zekeringhouder: | PC3 |
| Zekeringformaat: | 5mm x 20mm |
| Inzetstuk zekeringhouder: | Captive Drawer |
| Functie: | Pc3 Fuseholder |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Stroom (max.): | 10A, 16A |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgFX0430/48 |