Fuseholder FX0415-FX0416 Series Protection Category PC2 Panel Mount 4.8 Series Tab Termination 6.3mm x 25mm Fuse Screw Cap Carrier Hand Release
€ 6,79
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
FX0416
Fabrikantnummer:
FX0416
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
15
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | UL |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Beveiligingscategorie zekeringhouder: | PC2 |
| Zekeringformaat: | 6.3mm x 25mm |
| Inzetstuk zekeringhouder: | Screw Cap/Hand Release |
| Functie: | Pc2 Fuseholder |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Stroom (max.): | 16A |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 - Glass Filled |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgFX0416 |