Fuseholder FX0354 Series Protection Category PC2 Panel Mount High Profile Bezel Solder Tag Termination 5mm x 20mm Fuse Screw Cap Carrier Screwdriver Release
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
FX0354/S
Fabrikantnummer:
FX0354/S
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Beveiligingscategorie zekeringhouder: | PC2 |
| Montagegat zekeringhouder: | Keyed Mounting Hole |
| Vorm afwerkrand zekeringhouder: | Circular High Profile Bezel |
| Zekeringformaat: | 5mm x 20mm |
| Inzetstuk zekeringhouder: | Screw Cap/Screwdriver Release |
| Functie: | Pc2 Fuseholder |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Stroom (max.): | 6.3A |
| Materiaal behuizing: | Polyester (PET) |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgFX0354/S |