Fuseholder FX0296 Series Protection Category PC1 Panel Mount Solder Tag Termination 5mm x 20mm Fuse Screw Cap Carrier Hand Release
€ 4,55
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
FX0296
Fabrikantnummer:
FX0296
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Beveiligingscategorie zekeringhouder: | PC1 |
| Zekeringformaat: | 5mm x 20mm |
| Inzetstuk zekeringhouder: | Screw Cap/Hand Release |
| Functie: | Pc1 Fuseholder |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Stroom (max.): | 6.3A |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 - Glass Filled |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgFX0296 |