Fully Overmoulded USB Cable PXP4041/C/C Series USB Standard C Plug To Sealed C-Type Plug 1m Cable
€ 70,86
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP4041/C/C/1M00
Fabrikantnummer:
PXP4041/C/C/1M00
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 24 Contacts |
| IP-classificatie: | IP67, IP68, IP69K |
| Functie: | Flex to Standard Connector Double Ended Cable |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Kabellengte: | 1m |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Bayonet Lock |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Uniek Nr.: | blgPXP4041/C/C/1M00 |