Fully Overmoulded USB Cable PXP4040 Series USB Standard A Plug To Sealed Micro B Plug 5M Cable
€ 90,03
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP4040/B/5M00
Fabrikantnummer:
PXP4040/B/5M00
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
2
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | 0°C |
| Aantal contacten: | 5 Contacts |
| IP-classificatie: | IP66, IP68, IP69K |
| Functie: | Flex to Standard Connector Double Ended Cable |
| Materiaal behuizing: | PVC |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 1A |
| Type datakabel: | USB Standard A Plug To Sealed Micro B Plug |
| Diameter over koppelring (mm): | 19.7mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Spanning (max.): | 42V |
| Uniek Nr.: | blgPXP4040/B/5M00 |