Fully Overmoulded USB Cable PXP4040/C/A Series USB Standard A Plug To Sealed C-Type Plug 5m Cable
€ 126,40
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP4040/C/A/5M00
Fabrikantnummer:
PXP4040/C/A/5M00
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Aantal contacten: | 24 Contacts |
| IP-classificatie: | IP67, IP68, IP69K |
| Functie: | Flex to Standard Connector Double Ended Cable |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Bayonet Lock |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Uniek Nr.: | blgPXP4040/C/A/5M00 |