Fully Overmoulded USB Cable PX0442 Series USB Mini A Plug To Sealed Mini B Plug 1.5M Cable
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0442/1M50
Fabrikantnummer:
PX0442/1M50
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL, VDE |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | 0°C |
| Aantal contacten: | 5 Contacts |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Functie: | Flex to Standard Connector Double Ended Cable |
| Materiaal behuizing: | PVC |
| Kabellengte: | 1.5m |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 1A |
| Type datakabel: | USB Mini A Plug To Sealed Mini B Plug |
| Diameter over koppelring (mm): | 19.1mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Spanning (max.): | 42V |
| Uniek Nr.: | blgPX0442/1M50 |