Front Panel Mount Leaded USB 3.0 Connector PX0460 Series Sealed A Socket Front of Panel to 10 Way Crimp Connector with exposed braid
€ 54,13
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0460/A3
Fabrikantnummer:
PX0460/A3
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
13
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | 0°C |
| Aantal contacten: | 9 Contacts |
| RoHS-conform: | |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Functie: | Front Panel Mount Connector |
| Kleur behuizing: | Black |
| Materiaal behuizing: | Polyester (PE) - Glass Filled |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Socket Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 1A |
| Type datakabel: | USB 3.0 Sealed A Socket to 10 Way Crimp |
| Diameter over koppelring (mm): | 38.1mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Spanning (max.): | 5V |
| Uniek Nr.: | blgPX0460/A3 |