Front Panel Mount Connector USB Sealed Mini B Socket to 5 Way Crimp with exposed braid
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0459
Fabrikantnummer:
PX0459
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +70°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | 0°C |
| Aantal contacten: | 5 Contacts |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Functie: | Front Panel Mount Connector |
| Materiaal behuizing: | Polyamide (PA) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Socket Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 1A |
| Type datakabel: | USB Sealed Mini B Socket to 5 Way Crimp with exposed braid |
| Diameter over koppelring (mm): | 19.1mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Spanning (max.): | 42V |
| Uniek Nr.: | blgPX0459 |