Front Panel Mount Connector PX0863 Series HDMI Sealed Socket Front of Panel to Standard HDMI Socket Rear of Panel
€ 34,16
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0863
Fabrikantnummer:
PX0863
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
3
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +80°C |
|---|---|
| Paneeldikte (max.): | 5.2mm |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -25°C |
| Paneeldikte (min.): | 0.8mm |
| Aantal contacten: | 19 Contacts |
| RoHS-conform: | |
| Zoutsproeicorrosietest: | EN60068-2-52 Test Kb Salt Mist (Cyclic) Marine Severity Level 1 |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Functie: | Front Panel Mount Connector |
| Kleur behuizing: | Black |
| Materiaal behuizing: | Polyester (PE) - Glass Filled |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Socket Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 0.5A |
| Type datakabel: | HDMI Sealed Socket to Standard Socket |
| Diameter over koppelring (mm): | 38.1mm |
| Duurzaamheid: | 1000 cycles |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Spanning (max.): | 30V |
| Uniek Nr.: | blgPX0863 |