Front Panel Mount Connector PX0855 Series Cat 8 Shielded Keystone Tooless IDC
€ 120,66
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0855/KS
Fabrikantnummer:
PX0855/KS
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +60°C |
|---|---|
| Paneeldikte (max.): | 5.2mm |
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Paneeldikte (min.): | 0.8mm |
| Aantal contacten: | 8 Contacts |
| RoHS-conform: | |
| Zoutsproeicorrosietest: | EN60068-2-52 Test Kb Salt Mist (Cyclic) Marine Severity Level 1 |
| IP-classificatie: | IP68, IP69K |
| Functie: | Front Panel Mount Connector |
| Kleur behuizing: | Black |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type contact: | Socket Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 1.5A |
| Type datakabel: | IP68 RJ45 Coupler |
| Diameter over koppelring (mm): | 38.1mm |
| Duurzaamheid: | 1200 cycles |
| Ethernetcategorie: | Cat 8 |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Spanning (max.): | 72V |
| Uniek Nr.: | blgPX0855/KS |