For PX0911/PXA911 Series Flex Cable Connectors
€ 6,63
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PX0960
Fabrikantnummer:
PX0960
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
15
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Materiaal behuizing: | Polyamide (PA) |
| Type koppeling: | Screw |
| Diameter over koppelring (mm): | 58mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Accessory |
| IP-classificatie: | IP68 |
| Uniek Nr.: | blgPX0960 |