Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset
€ 262,10
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKTS 8Y-922/20 M
Fabrikantnummer:
934845005
EAN:
04001088093775
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset is ontworpen met een M12 Hybrid, vrouwelijke, rechte, 8-pins, Y-gecodeerde connector. De afgeschermde zwarte behuizing zorgt voor een extra laag bescherming met een spanningswaarde van 50 V AC/DC en een stroomwaarde van 0,5 A voor datatransmissie en 6 A voor stroom. De kabel bestaat uit 8 draden, waarvan vier zijn toegewezen aan data (4x0.15 mm²) en de overige vier voor stroom (4x0.75 mm²), gewikkeld in een duurzame PUR zwarte mantel. Deze cordset ondersteunt datasnelheden tot 100 Mbit/s en heeft een hoge weerstand tegen zware omgevingen, in overeenstemming met beschermingsklassen IP65, IP67, en IP69K. De set is geschikt voor een breed scala aan toepassingen die robuuste, betrouwbare en snelle Ethernet-connectiviteit vereisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | brown |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | white |
| Draad kleur 05, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white-green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white-orange |
| Draad kleur 08, zijde 1: | black |
| Artikelnummer (#1): | 934845005 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 6 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC/ DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 80 °C |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-2-1, ASTM 1 standard oil requirement |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cULus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | GD-Zn, nickel-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20233 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Hybrid |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 50 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 50 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | Power: 6 A; Data: 0.5 A |
| Nominale stroom (UL)*: | Power: 6 A; Data: 0.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 922 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Codering: | Y |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | Data: 4x0.15 mm² + Power: 4x0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 30 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 8.00 ± 0.3 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Exclusion of PVC and Silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset: M12 Hybrid, female, straight, 8-pin, Y-coded, shielded, black body, 50 V AC/ DC, 0.5 A; PUR black cable, 8-wires, Data: 4x0.15 mm² + Power: 4x0.75 mm² |
| Halogeenvrij: | EN 50267-2-1, IEC 60754-1 max. 0,5% HCI |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | Data: UL 94 V-2 + Power: UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | RKTS 8Y-922/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 1000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Data: ø 1.15 ± 0.03 mm + Power: ø 1.70 ± 0.05 mm |
| Kernkleuren: | Data: green, orange, white-green, white-orange + Power: brown, black, white, blue |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT-GF |
| Buigcycli: | ˃ 1-2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Elementafscherming: | Shielding Foil |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-113 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Uniek Nr.: | aut934845005 |