Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset
€ 221,39
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKHS 8Y-922/15 M
Fabrikantnummer:
934926004
EAN:
04001088093966
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset is een hoogwaardig netwerkcomponent ontworpen voor betrouwbare gegevensoverdracht. Het beschikt over een M12 Hybride Koppeling die vrouwelijk, recht, 8-polig, Y-gecodeerd en afgeschermd is, wat robuustheid in connectiviteit garandeert. De cordset ondersteunt een spanningswaarde van 50 V AC/DC en een stroomwaarde van 0.5 A voor gegevensoverdracht, met een zwarte PUR-kabel die bestaat uit 8 draden (4x0.15 mm² voor data en 4x0.75 mm² voor stroom).
Deze cordset biedt uitstekende contactweerstand en isolatie, waardoor het geschikt is voor diverse industriële toepassingen die een gegevenssnelheid van maximaal 100 Mbit/s vereisen. Het voldoet ook aan IP65, IP67 en IP69K beschermingsnormen, wat duurzaamheid onder zware omgevingsomstandigheden garandeert.
Toepassingen voor de Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset omvatten industriële automatisering, datanetwerksystemen en omgevingen die een hoge snelheid van gegevensconnectiviteit en stroomoverdracht binnen een enkel component vereisen.
Deze cordset biedt uitstekende contactweerstand en isolatie, waardoor het geschikt is voor diverse industriële toepassingen die een gegevenssnelheid van maximaal 100 Mbit/s vereisen. Het voldoet ook aan IP65, IP67 en IP69K beschermingsnormen, wat duurzaamheid onder zware omgevingsomstandigheden garandeert.
Toepassingen voor de Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset omvatten industriële automatisering, datanetwerksystemen en omgevingen die een hoge snelheid van gegevensconnectiviteit en stroomoverdracht binnen een enkel component vereisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | brown |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | white |
| Draad kleur 05, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white-green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white-orange |
| Draad kleur 08, zijde 1: | black |
| Artikelnummer (#1): | 934926004 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 6 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC/ DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 80 °C |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-2-1, ASTM 1 standard oil requirement |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cULus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | Housing: CuZn, tin-plated; Sleeve: GD-Zn, nickel-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20233 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Hybrid Receptacle |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 50 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 50 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | Power: 6 A; Data: 0.5 A |
| Nominale stroom (UL)*: | Power: 6 A; Data: 0.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 922 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Codering: | Y |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | Data: 4x0.15 mm² + Power: 4x0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 30 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 8.00 ± 0.3 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Exclusion of PVC and Silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset: M12 Hybrid Receptacle, female, straight, 8-pin, Y-coded, shielded, black body, 50 V AC/ DC, 0.5 A; PUR black cable, 8-wires, Data: 4x0.15 mm² + Power: 4x0.75 mm² |
| Halogeenvrij: | EN 50267-2-1, IEC 60754-1 max. 0,5% HCI |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | Data: UL 94 V-2 + Power: UL 94 V-0 |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn, Nickel-plated |
| Artikelomschrijving: | RKHS 8Y-922/15 M |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 1000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Data: ø 1.15 ± 0.03 mm + Power: ø 1.70 ± 0.05 mm |
| Kernkleuren: | Data: green, orange, white-green, white-orange + Power: brown, black, white, blue |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT-GF |
| Buigcycli: | ˃ 1-2 M |
| Elementafscherming: | Shielding Foil |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-113 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Uniek Nr.: | aut934926004 |