Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset
€ 82,82
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0985 508 120/6 M
Fabrikantnummer:
17389
EAN:
04001088089495
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset is een hoogwaardig bekabelingsoplossing ontworpen voor spoorwegen en andere veeleisende omgevingen. Het bestaat uit een M12 mannelijke connector met een rechte, 4-pins D-gecodeerde configuratie, die zorgt voor veilige dataoverdracht. De connector is afgeschermd en heeft een robuuste zwarte behuizing voor extra duurzaamheid, die geschikt is voor 50 V AC/60 V DC en 4 A. De cordset maakt gebruik van een hoogwaardige X-FRNC zwarte kabel, met 4 geleiders van elk 0.34 mm², wat zorgt voor optimale signaalintegriteit en vermindering van interferentie. Bovendien voldoet deze cordset aan IP65, IP67 en IP69K normen, wat bescherming biedt tegen stof en water. Het is ontworpen om te voldoen aan de eisen van IEC 61076-2-101 en functioneert efficiënt binnen een temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | yellow |
| Artikelnummer (#1): | 17389 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PA |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 10 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-2-1, EN 50306 par 4.8, EN 50306 par 4.9, EN 50306 par 4.10 |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| Draadisolatiemateriaal: | Polyolefin |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Railway |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Rail: | |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 508 |
| Kabellengte: | 6 m |
| Codering: | D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | X-FRNC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 5 °C - + 50 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.70 ± 0.30 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset: M12 Railway, male, straight, 4-pin, D-coded, shielded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; X-FRNC black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | IEC 60754-1, EN 50267-1-2, HCL ˂ 0.4% |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | 0985 508 120/6 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.63 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1-2, EN50305, IEC60332-3-25 cat D; fire protection Railway vehicles: DIN 5510-2 protection level 1 to 4; CEN/TS 45545-2 HL1-HL3; smoke density acc. to DIN EN 61034-2, EN50268-2: T ˃70% ;toxicity (NF X70-100-1): CITc ˂ 0.7 |
| Kernkleuren: | white, blue, yellow, orange |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Uniek Nr.: | aut17389 |