Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset
€ 132,29
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0985 508 120/10 M
Fabrikantnummer:
934688013
EAN:
04002044281342
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset is ontworpen voor robuuste en betrouwbare gegevensoverdracht in spoorwegtoepassingen. Het beschikt over een M12 Railway mannelijke rechte 4-pins D-gecodeerde connector met afscherming, waardoor het geschikt is voor zware omgevingen. De cordset ondersteunt 50 V AC/60 V DC en een nominale stroom van 4 A, wat zorgt voor stabiele elektrische prestaties. De zwarte X-FRNC kabel, met zijn 4 draden van elk 0,34 mm², biedt duurzaamheid en weerstand tegen verschillende omgevingsfactoren, waaronder olie en halogeenvrije eigenschappen, die voldoen aan IEC- en EN-normen. Deze kabel is ook uitgerust met superieure afscherming en een robuuste koppelschroef om veilige en stabiele verbindingen te garanderen, die voldoen aan IP65, IP67 en IP69K beschermingsnormen, die essentieel zijn voor gebruik in industriële en spoorwegomgevingen met hoge belasting.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | yellow |
| Artikelnummer (#1): | 934688013 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PA |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 10 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-2-1, EN 50306 par 4.8, EN 50306 par 4.9, EN 50306 par 4.10 |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| Draadisolatiemateriaal: | Polyolefin |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Railway |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Rail: | |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 508 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | X-FRNC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 5 °C - + 50 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.70 ± 0.30 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset: M12 Railway, male, straight, 4-pin, D-coded, shielded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; X-FRNC black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | IEC 60754-1, EN 50267-1-2, HCL ˂ 0.4% |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | 0985 508 120/10 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.63 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1-2, EN50305, IEC60332-3-25 cat D; fire protection Railway vehicles: DIN 5510-2 protection level 1 to 4; CEN/TS 45545-2 HL1-HL3; smoke density acc. to DIN EN 61034-2, EN50268-2: T ˃70% ;toxicity (NF X70-100-1): CITc ˂ 0.7 |
| Kernkleuren: | white, blue, yellow, orange |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Uniek Nr.: | aut934688013 |