Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset
€ 32,10
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0985 342 130/0,3 M
Fabrikantnummer:
934636800
EAN:
04001088018143
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
Het Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset is een betrouwbare en robuuste dataverbinding ontworpen voor snelle Ethernet-verbindingen. Met een M12-standaard, mannelijke, haakse 4-pin connector met D-codering en afscherming, zorgt het voor veilige gegevensoverdracht met minimale storingen. De connector kan een spanning van 50 V AC / 60 V DC en een stroom van 4 A aan, wat hem geschikt maakt voor veeleisende industriële toepassingen. De bijgevoegde PUR groene kabel heeft 4 draden, elk met een diameter van 2x2x0.34 mm², en biedt uitstekende weerstand tegen chemicaliën, oliën en omgevingsinvloeden. Deze cordset is ideaal voor gebruik in ruwe industriële omgevingen waar betrouwbare en snelle gegevensoverdracht cruciaal is.
De belangrijkste voordelen van dit product zijn de hoge gegevensoverdrachtsnelheid tot 100 Mbit/s, de robuuste afscherming die elektromagnetische interferentie minimaliseert, en de duurzame constructie die extreme temperaturen en mechanische stress weerstaat. Het haakse ontwerp van de connector vergemakkelijkt eenvoudige installatie in krappe ruimtes en verhoogt de veelzijdigheid van de cordset in verschillende toepassingen.
Dit Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset kan worden toegepast in verschillende industriële automatiseringssystemen, machine-interfaces en andere omgevingen die een snelle gegevenscommunicatie vereisen. Het voldoet aan verschillende normen, waaronder IEC 61076-2-101 en UL 2238, wat zorgt voor topprestaties en naleving van industriële voorschriften.
De belangrijkste voordelen van dit product zijn de hoge gegevensoverdrachtsnelheid tot 100 Mbit/s, de robuuste afscherming die elektromagnetische interferentie minimaliseert, en de duurzame constructie die extreme temperaturen en mechanische stress weerstaat. Het haakse ontwerp van de connector vergemakkelijkt eenvoudige installatie in krappe ruimtes en verhoogt de veelzijdigheid van de cordset in verschillende toepassingen.
Dit Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset kan worden toegepast in verschillende industriële automatiseringssystemen, machine-interfaces en andere omgevingen die een snelle gegevenscommunicatie vereisen. Het voldoet aan verschillende normen, waaronder IEC 61076-2-101 en UL 2238, wat zorgt voor topprestaties en naleving van industriële voorschriften.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | yellow |
| Artikelnummer (#1): | 934636800 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | EN 60811 Part 2-1 |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal: | Housing: GD-Zn, nickel-plated; Sleeve: CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 342 |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Codering: | D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 2x2x0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | green matt similarly RAL 6018 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line construction similar PROFInet C-Specification; Line requirements similar: IEC 11801, IEC 61156 (CAT 5), EN 50173, EN 50288-2-2 (100MHz-cable and EIA/TIA 568 B (CAT 5e), Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset: M12 Standard, male, angled, 4-pin, D-coded, shielded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR green cable, 4-wires, 2x2x0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | 0985 342 130/0,3 M |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 5000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.58 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2, flame-retardant |
| Kernkleuren: | star quad: white & blue, yellow & orange |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Torsiecycli: | ˃ 2 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut934636800 |