Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset
€ 90,48
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0985 342 118/15 M
Fabrikantnummer:
934717006
EAN:
04001088004979
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset is een hoogwaardige kabel ontworpen om aan strenge industriële normen te voldoen. Met een M12-standaardconnector heeft deze kabelset een vrouwelijke, rechte, 4-polige, D-gecodeerde en afgeschermde zwarte behuizing. Hij werkt bij 50 V AC of 60 V DC en ondersteunt een nominale stroom van 4 A. Bovendien is de kabelset uitgerust met een duurzame PUR groene kabel, bestaande uit 4 draden gerangschikt als 2x2, met een dwarsdoorsnede van elk 0,34 mm².
Ontworpen voor betrouwbaarheid en hoge prestaties, faciliteert deze kabelset snelle Ethernet-gegevensoverdracht bij 100 Mbit/s. Het biedt uitstekende afscherming om interferentie te voorkomen en zorgt voor lage contactweerstand (≤ 10 mOhm) en hoge isolatieweerstand (>10^9 Ohm). De kabelset is ook geschikt voor tot 100 koppelingscycli en behoudt zijn integriteit bij temperaturen tussen -40°C en +90°C. Veiligheid en bescherming worden gegarandeerd met een IP-classificatie van IP65, IP67 en IP69K.
De Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset is ideaal voor verschillende toepassingen, waaronder industriële automatisering, machines en netwerkomgevingen. De robuuste constructie en betrouwbare prestaties maken het geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties, wat zorgt voor een stabiele en veilige gegevensoverdracht onder uitdagende omstandigheden.
Ontworpen voor betrouwbaarheid en hoge prestaties, faciliteert deze kabelset snelle Ethernet-gegevensoverdracht bij 100 Mbit/s. Het biedt uitstekende afscherming om interferentie te voorkomen en zorgt voor lage contactweerstand (≤ 10 mOhm) en hoge isolatieweerstand (>10^9 Ohm). De kabelset is ook geschikt voor tot 100 koppelingscycli en behoudt zijn integriteit bij temperaturen tussen -40°C en +90°C. Veiligheid en bescherming worden gegarandeerd met een IP-classificatie van IP65, IP67 en IP69K.
De Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset is ideaal voor verschillende toepassingen, waaronder industriële automatisering, machines en netwerkomgevingen. De robuuste constructie en betrouwbare prestaties maken het geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties, wat zorgt voor een stabiele en veilige gegevensoverdracht onder uitdagende omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | yellow |
| Artikelnummer (#1): | 934717006 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | EN 60811 Part 2-1 |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 342 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Codering: | D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 2x2x0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | green matt similarly RAL 6018 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line construction similar PROFInet C-Specification; Line requirements similar: IEC 11801, IEC 61156 (CAT 5), EN 50173, EN 50288-2-2 (100MHz-cable and EIA/TIA 568 B (CAT 5e), Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset: M12 Standard, female, straight, 4-pin, D-coded, shielded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR green cable, 4-wires, 2x2x0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | 0985 342 118/15 M |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 5000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.58 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2, flame-retardant |
| Kernkleuren: | star quad: white & blue, yellow & orange |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Torsiecycli: | ˃ 2 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut934717006 |