Fast Ethernet Cat5e Data Receptacle Connector
€ 11,46
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
EF12LW OCTOPUS
Fabrikantnummer:
934451521
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Receptacle Connector is een essentieel onderdeel voor high-speed datacommunicatie. Uitgerust met een vrouwelijke achterzijde montageontwerp heeft deze connector een M12 aansluitzijde met hoekige printcontacten voor eenvoudige PCB-integratie. Met 4 pinnen en D-codering zorgt het voor robuuste en betrouwbare netwerkverbindingen. De metallic grijze behuizing biedt duurzaamheid en weerstand tegen omgevingsfactoren en biedt een beschermingsgraad van IP65 en IP67 wanneer correct gemonteerd. Geschikt voor 50 V AC / 60 V DC en 4 A, is deze connector geschikt voor diverse toepassingen voor snelle gegevensoverdracht en voldoet aan de relevante industriële normen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934451521 |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Type aansluiting: | PCB |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | D |
| Aansluitzijde: | Angled Print Contacts |
| Connectorontwerp: | Rear Mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | blue |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | EF12LW OCTOPUS |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Receptacle Connector: Female, rear mount, M12 - mating side, angled print contacts - connecting side, 4-pin, D-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | Fast Ethernet Cat5e |
| Ontwerpstandaard: | In style of IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Uniek Nr.: | aut934451521 |