Fast Ethernet Cat5e Data Receptacle Connector
€ 9,47
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
EF12L OCTOPUS
Fabrikantnummer:
934451021
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Productinformatie
Fast Ethernet Cat5e Data Receptacle Connector: Vrouwelijk, achterpaneel, M12 - koppelingszijde, printcontacten - verbindingszijde, 4-polig, D-gecodeerd, ongeaard, metallic grijze behuizing, 50 V AC / 60 V DC, 4 A. Deze hoogwaardige dataconnector ondersteunt Fast Ethernet Cat5e snelheden en zorgt voor betrouwbare data-overdracht. De metallic grijze behuizing zorgt voor duurzaamheid, terwijl het 4-polige D-gecodeerde ontwerp compatibiliteit en gebruiksgemak verzekert. Met een nominale stroom van 4 A en een bedrijfsspanning tot 60 V DC is het geschikt voor veeleisende toepassingen. Deze connector is ideaal voor gebruik in industriële omgevingen en biedt robuuste dataconnectiviteit. De vernikkelde behuizing en contactmateriaal zorgen voor een lange levensduur en weerstand tegen omgevingsinvloeden.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934451021 |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Type aansluiting: | PCB |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | D |
| Aansluitzijde: | Print Contacts |
| Connectorontwerp: | Rear Mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | blue |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | EF12L OCTOPUS |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Receptacle Connector: Female, rear mount, M12 - mating side, print contacts - connecting side, 4-pin, D-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | Fast Ethernet Cat5e |
| Ontwerpstandaard: | In style of IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Uniek Nr.: | aut934451021 |