Fast Ethernet Cat5e Data Enkelzijdige Kabellenset
€ 68,23
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0985 508 120/4 M
Fabrikantnummer:
17390
EAN:
04001088089501
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
15
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Enkelzijdige Kabellenset biedt een robuuste oplossing voor hogesnelheidsdatatransmissie en garandeert betrouwbaarheid in industriële omgevingen. Deze kabellenset is voorzien van een M12 Railway-connector met een mannelijk, recht ontwerp en is uitgerust met 4 pinnen, D-gecodeerd voor efficiënte gegevensverwerking. Het afgeschermde zwarte lichaam is gebouwd om spanningswaarden van 50 V AC / 60 V DC en een stroomwaarde van 4 A aan te kunnen. De connector is gekoppeld aan een duurzame X-FRNC zwarte kabel met 4 draden met een geleidergrootte van 0,34 mm², wat zorgt voor een veilige en stabiele verbinding. De kabellenset ondersteunt Fast Ethernet Cat5e-normen, met gegevensoverdrachtssnelheden tot 100 Mbit/s. Met zijn hoge weerstand tegen omgevingsfactoren en beschermingsclassificaties van IP65, IP67 en IP69K is dit product geschikt voor veeleisende omgevingen zoals spoorwegtoepassingen. De componenten, waaronder koperlegering contacten en polyamide drager materiaal, zorgen voor duurzaamheid en stabiliteit. De kabellenset ondersteunt een breed bedrijfs temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, waardoor het veelzijdig is voor verschillende industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | yellow |
| Artikelnummer (#1): | 17390 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | PA |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 10 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-2-1, EN 50306 par 4.8, EN 50306 par 4.9, EN 50306 par 4.10 |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| Draadisolatiemateriaal: | Polyolefin |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | M12 Railway |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Rail: | |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 508 |
| Kabellengte: | 4 m |
| Codering: | D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | X-FRNC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 5 °C - + 50 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.70 ± 0.30 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset: M12 Railway, male, straight, 4-pin, D-coded, shielded, black body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; X-FRNC black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | IEC 60754-1, EN 50267-1-2, HCL ˂ 0.4% |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Artikelomschrijving: | 0985 508 120/4 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.63 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1-2, EN50305, IEC60332-3-25 cat D; fire protection Railway vehicles: DIN 5510-2 protection level 1 to 4; CEN/TS 45545-2 HL1-HL3; smoke density acc. to DIN EN 61034-2, EN50268-2: T ˃70% ;toxicity (NF X70-100-1): CITc ˂ 0.7 |
| Kernkleuren: | white, blue, yellow, orange |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Uniek Nr.: | aut17390 |