Fast Ethernet Cat5e Data Enkelzijdige Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0985 S4742 501/3 M
Fabrikantnummer:
6968
EAN:
04001088105508
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Enkelzijdige Cordset is een hogeprestatie connectiviteitsoplossing ontworpen voor diverse toepassingen. Deze cordset beschikt over een RJ45 Veld Aansluitbare connector, 4-pins mannelijke opzet, wat duurzaamheid en betrouwbaarheid garandeert. Gevat in een robuuste zwarte behuizing, ondersteunt deze afgeschermde connector een bedrijfsspanning van 30 V AC / 42 V DC en een nominale stroom van 1.5 A. De groene TPE mantel omhult vier draden met een diameter van 0.38 mm². Dit product, dat voldoet aan IEC 60603-7 ontwerpnormen en IP20 bescherming biedt, is ideaal voor industriële omgevingen waar stabiele en veilige gegevensoverdracht cruciaal is. Met een temperatuurbereik van -40 °C tot +70 °C en naleving van strenge brandbaarheidsnormen, belooft het duurzaamheid en veiligheid.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 01, zijde 1: | yellow |
| Artikelnummer (#1): | 6968 |
| Overvoltage Category: | I acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 60 mm |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 30 mm |
| Koppelcycli: | ≤ 750 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC / 42 V DC |
| Oliebestendigheid: | UL OIL RES I |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal: | Copper, nickel-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | RJ45 Field Attachable |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1 kV |
| Nominale stroom*: | 1.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP20 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 542 |
| Kabellengte: | 3 m |
| Codering: | RJ45 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.38 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | green matt similarly RAL 6018 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 70 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Sunlight resistance: UL 1581 sec. 1200 |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Single-Ended Cordset: RJ45 Field Attachable, male, straight, 4-pin, RJ45-coded, shielded, black housing, 30 V AC / 42 V DC, 1.5 A; TPE green cable, 4-wires, 0.38 mm² |
| Behuizingskleur: | Black |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Behuizingsmateriaal: | PA |
| Artikelomschrijving: | 0985 S4742 501/3 M |
| Isolatieweerstand kabel: | ≥ 5000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | CM (UL 1685) |
| Kernkleuren: | white, blue, yellow, orange |
| Contactweerstand: | ≤ 20 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Ontwerpstandaard: | IEC 60603-7 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Uniek Nr.: | aut6968 |