Fast Ethernet Cat5e Data Dubbelzijdige Kabelset
€ 217,95
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSTS 8Y-RKHS 8Y-922/10 M
Fabrikantnummer:
934966207
EAN:
04001088094642
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Dubbelzijdige Kabelset is ontworpen om te voldoen aan de hoge eisen van industriële toepassingen. Het beschikt over een mannelijke rechte Y-gecodeerde M12 Hybrid-connector aangesloten op een vrouwelijke rechte Y-gecodeerde M12 Hybrid-receptacle, wat zorgt voor een veilige en betrouwbare verbinding. Deze afgeschermde kabelset werkt bij een nominale spanning van 50 V AC/DC en ondersteunt stroom tot 6 A en datastroom tot 0,5 A. De kabel bestaat uit 8 draden, met 4 draden bedoeld voor dataoverdracht (4x0,15 mm²) en 4 voor stroom (4x0,75 mm²). Gehuisvest in een robuuste zwarte PUR kabelmantel, biedt deze connectorset hoge weerstand tegen olie en omgevingsinvloeden. Het komt in verschillende lengtes, waardoor het ideaal is voor diverse toepassingen in automatisering, netwerken en dataoverdrachtstaken in industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 08, zijde 2: | black |
|---|---|
| Draad kleur 08, zijde 1: | black |
| Draad kleur 07, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 07, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 06, zijde 2: | white |
| Draad kleur 06, zijde 1: | white |
| Draad kleur 05, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 05, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 04, zijde 2: | green |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC/ DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 80 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 80 °C |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-2-1, ASTM 1 standard oil requirement |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 2: | white-green |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white-green |
| Draad kleur 02, zijde 2: | Orange |
| Draad kleur 02, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 01, zijde 2: | white-orange |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white-orange |
| Artikelnummer (#1): | 934966207 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | Housing: CuZn, tin-plated; Sleeve: GD-Zn, nickel-plated |
| Afschermingsmateriaal: | GD-Zn, nickel-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 50 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 50 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cULus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20233 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| UL-bestand: | E315587 |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | Power: 6 A; Data: 0.5 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Hybrid |
| Nominale stroom (UL)*: | Power: 6 A; Data: 0.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Hybrid Receptacle |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | Data: 4x0.15 mm² + Power: 4x0.75 mm² |
| Codering, zijde 2: | Y |
| Codering: | Y |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT-GF |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT-GF |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 30 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 922 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Kabeldiameter D: | ø 8.00 ± 0.3 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Exclusion of PVC and Silicone |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Data: ø 1.15 ± 0.03 mm + Power: ø 1.70 ± 0.05 mm |
| Behuizingsmateriaal, zijde 2: | CuZn, Nickel-plated |
| Halogeenvrij: | EN 50267-2-1, IEC 60754-1 max. 0,5% HCI |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 1000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSTS 8Y-RKHS 8Y-922/10 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 6 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset: Male straight Y-coded black M12 Hybrid to female straight Y-coded black M12 Hybrid Receptacle, shielded, 50 V AC/ DC, Power: 6 A; Data: 0.5 A; PUR black cable, 8-wires, Data: 4x0.15 mm² + Power: 4x0.75 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Elementafscherming: | Shielding Foil |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-113 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-113 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Buigcycli: | ˃ 1-2 M |
| Kernkleuren: | Data: green, orange, white-green, white-orange + Power: brown, black, white, blue |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | Data: UL 94 V-2 + Power: UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | Data: UL 94 V-2 + Power: UL 94 V-0 |
| Uniek Nr.: | aut934966207 |