Fast Ethernet Cat5e Data Dubbelzijdige Kabelset
€ 143,75
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSHS 8Y-RKTS 8Y-922/3 M
Fabrikantnummer:
934966505
EAN:
04001088094789
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Dubbelzijdige Kabelset biedt robuuste data- en stroomoverdracht, met een rechte mannelijke Y-gecodeerde M12 Hybrid Receptacle die verbinding maakt met een rechte vrouwelijke Y-gecodeerde M12 Hybrid connector. Deze afgeschermde kabelset ondersteunt 50 V AC/DC, met een stroomoverdrachtscapaciteit van 6 A en een dataoverdrachtscapaciteit van 0.5 A. De kabel is gemaakt van zwart PUR met 8 draden, geconfigureerd met Data: 4x0.15 mm² en Power: 4x0.75 mm². Dit zorgt voor betrouwbare en efficiënte prestaties in veeleisende omgevingen. De kabelset is ontworpen voor hogesnelheidsdataoverdracht met Fast Ethernet Cat5e capaciteiten tot 100 Mbit/s. Het is gebouwd om zware omstandigheden te weerstaan, met een indrukwekkende duurzaamheid en een IP65, IP67 en IP69K beschermingsgraad, waardoor het ideaal is voor industriële toepassingen. De gebruikte materialen van hoge kwaliteit, zoals CuZn, nikkel-geplateerde componenten en een brandbaarheidsclassificatie van UL 94, zorgen voor een lange levensduur en veiligheid. Toepassingen omvatten verbindingen in datacenters, automatiseringssystemen en andere netwerkomgevingen met hoge prestaties.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 08, zijde 2: | black |
|---|---|
| Draad kleur 08, zijde 1: | black |
| Draad kleur 07, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 07, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 06, zijde 2: | white |
| Draad kleur 06, zijde 1: | white |
| Draad kleur 05, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 05, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 04, zijde 2: | green |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC/ DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 80 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 80 °C |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-2-1, ASTM 1 standard oil requirement |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 2: | white-green |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white-green |
| Draad kleur 02, zijde 2: | Orange |
| Draad kleur 02, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 01, zijde 2: | white-orange |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white-orange |
| Artikelnummer (#1): | 934966505 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | GD-Zn, nickel-plated |
| Afschermingsmateriaal: | Housing: CuZn, tin-plated; Sleeve: GD-Zn, nickel-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 50 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 50 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cULus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20233 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| UL-bestand: | E315587 |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | Power: 6 A; Data: 0.5 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Hybrid Receptacle |
| Nominale stroom (UL)*: | Power: 6 A; Data: 0.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Hybrid |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | Data: 4x0.15 mm² + Power: 4x0.75 mm² |
| Codering, zijde 2: | Y |
| Codering: | Y |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT-GF |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT-GF |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 30 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 922 |
| Kabellengte: | 3 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Kabeldiameter D: | ø 8.00 ± 0.3 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Exclusion of PVC and Silicone |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Data: ø 1.15 ± 0.03 mm + Power: ø 1.70 ± 0.05 mm |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn, Nickel-plated |
| Halogeenvrij: | EN 50267-2-1, IEC 60754-1 max. 0,5% HCI |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 1000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSHS 8Y-RKTS 8Y-922/3 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 6 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset: Male straight Y-coded black M12 Hybrid Receptacle to female straight Y-coded black M12 Hybrid, shielded, 50 V AC/ DC, Power: 6 A; Data: 0.5 A; PUR black cable, 8-wires, Data: 4x0.15 mm² + Power: 4x0.75 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Elementafscherming: | Shielding Foil |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-113 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-113 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Buigcycli: | ˃ 1-2 M |
| Kernkleuren: | Data: green, orange, white-green, white-orange + Power: brown, black, white, blue |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | Data: UL 94 V-2 + Power: UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | Data: UL 94 V-2 + Power: UL 94 V-0 |
| Uniek Nr.: | aut934966505 |