Fast Ethernet Cat5e Data Dubbelzijdige Kabel
€ 181,32
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0985 S4742 502/3 M
Fabrikantnummer:
2127
EAN:
04001088025141
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Dubbelzijdige Kabel is een hoogwaardig kabelassemblage ontworpen voor betrouwbare gegevensoverdracht. Dit product bevat mannelijke rechte RJ45-connectoren gecodeerd in zwart, wat het eenvoudig maakt om te identificeren en aan te sluiten. De kabel is afgeschermd om elektromagnetische interferentie te voorkomen, wat zorgt voor stabiele en veilige gegevensoverdracht. Hij is geschikt voor 30 V AC / 42 V DC en 1,5 A, wat hem geschikt maakt voor verschillende industriële en netwerktoepassingen. De kabel zelf is een 4-draads, 0,38 mm² TPE groene kabel, die robuuste duurzaamheid en flexibiliteit biedt bij installatie. De groene kleur van de kabel zorgt voor gemakkelijke identificatie tussen andere kabels, terwijl het TPE-materiaal het een hoge weerstand tegen omgevingsfactoren geeft.
**Voordelen:**
- Verbeterde gegevensoverdrachtssnelheid met Cat5e-specificaties.
- Afgeschermde constructie vermindert elektromagnetische interferentie.
- Duurzame TPE-kabel bestand tegen zware omgevingsomstandigheden.
**Toepassingen:**
Ideaal voor gebruik in industriële omgevingen waar betrouwbare en snelle Ethernet-verbindingen cruciaal zijn. Geschikt voor gebruik in datacenters, netwerkknooppunten en industriële automatiseringsomgevingen. De verschillende beschikbare lengtes bieden ook flexibiliteit bij de installatie, wat aansluit bij verschillende ruimtelijke eisen.
**Voordelen:**
- Verbeterde gegevensoverdrachtssnelheid met Cat5e-specificaties.
- Afgeschermde constructie vermindert elektromagnetische interferentie.
- Duurzame TPE-kabel bestand tegen zware omgevingsomstandigheden.
**Toepassingen:**
Ideaal voor gebruik in industriële omgevingen waar betrouwbare en snelle Ethernet-verbindingen cruciaal zijn. Geschikt voor gebruik in datacenters, netwerkknooppunten en industriële automatiseringsomgevingen. De verschillende beschikbare lengtes bieden ook flexibiliteit bij de installatie, wat aansluit bij verschillende ruimtelijke eisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 2: | blue |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC / 42 V DC |
| Oliebestendigheid: | UL OIL RES I |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | I acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | I acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | white |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 2: | Orange |
| Draad kleur 02, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 01, zijde 2: | yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | yellow |
| Artikelnummer (#1): | 2127 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | Copper, nickel-plated |
| Afschermingsmateriaal: | Copper, nickel-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Nominale impuls-spanning: | 1 kV |
| Nominale stroom*: | 1.5 A |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | RJ45 Field Attachable |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP20 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP20 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | RJ45 Field Attachable |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.38 mm² |
| Codering, zijde 2: | RJ45 |
| Codering: | RJ45 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 20 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 20 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Kabelnummer: | 542 |
| Kabellengte: | 3 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | green matt similarly RAL 6018 |
| Kabeldiameter D: | ø 6.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Sunlight resistance: UL 1581 sec. 1200 |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Behuizingsmateriaal, zijde 2: | PA |
| Behuizingsmateriaal: | PA |
| Behuizingskleur, zijde 2: | Black |
| Behuizingskleur: | Black |
| Isolatieweerstand kabel: | ≥ 5000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | 0985 S4742 502/3 M |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 60 mm |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 30 mm |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 750 |
| Koppelcycli: | ≤ 750 |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset: Male straight RJ45-coded black RJ45 Field Attachable to male straight RJ45-coded black RJ45 Field Attachable, shielded, 30 V AC / 42 V DC, 1.5 A; TPE green cable, 4-wires, 0.38 mm² |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 60603-7 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 60603-7 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Kernkleuren: | white, blue, yellow, orange |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | CM (UL 1685) |
| Uniek Nr.: | aut2127 |