Fast Ethernet Cat5e Data Dubbelzijdige Aansluitkabel
€ 274,30
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0985 S4742 502/35 M
Fabrikantnummer:
2136
EAN:
04001088083486
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Dubbelzijdige Aansluitkabel is speciaal ontworpen voor efficiënte gegevensoverdracht met fast Ethernet Cat5e-normen, en levert tot 100 Mbit/s gegevensoverdrachtsnelheid. Deze aansluitkabel bevat een hoogwaardige TPE groene kabel met een 4-aderige ontwerp en 0,38 mm² geleiders. Elk uiteinde is uitgerust met een mannelijke rechte RJ45-gecodeerde zwarte RJ45 Field Attachable connector, afgeschermd voor extra bescherming. De aansluitkabel ondersteunt een werkspanning van 30 V AC / 42 V DC en een stroomsterkte van 1,5 A. De kabel is ontworpen om een breed temperatuurbereik te doorstaan, van -40 °C tot +90 °C. Met een robuuste constructie en hoge afschermingsefficiëntie zorgt het voor veilige en stabiele verbindingen in verschillende industriële en commerciële toepassingen. Geclassificeerd naar IP20, is het ideaal voor scenario’s waar hoge prestaties en betrouwbaarheid van essentieel belang zijn.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 2: | blue |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC / 42 V DC |
| Oliebestendigheid: | UL OIL RES I |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | I acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | I acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | white |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 2: | Orange |
| Draad kleur 02, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 01, zijde 2: | yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | yellow |
| Artikelnummer (#1): | 2136 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | Copper, nickel-plated |
| Afschermingsmateriaal: | Copper, nickel-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Nominale impuls-spanning: | 1 kV |
| Nominale stroom*: | 1.5 A |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | RJ45 Field Attachable |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP20 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP20 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | RJ45 Field Attachable |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.38 mm² |
| Codering, zijde 2: | RJ45 |
| Codering: | RJ45 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 20 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 20 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Kabelnummer: | 542 |
| Kabellengte: | 35 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | green matt similarly RAL 6018 |
| Kabeldiameter D: | ø 6.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Sunlight resistance: UL 1581 sec. 1200 |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Behuizingsmateriaal, zijde 2: | PA |
| Behuizingsmateriaal: | PA |
| Behuizingskleur, zijde 2: | Black |
| Behuizingskleur: | Black |
| Isolatieweerstand kabel: | ≥ 5000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | 0985 S4742 502/35 M |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 60 mm |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 30 mm |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 750 |
| Koppelcycli: | ≤ 750 |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset: Male straight RJ45-coded black RJ45 Field Attachable to male straight RJ45-coded black RJ45 Field Attachable, shielded, 30 V AC / 42 V DC, 1.5 A; TPE green cable, 4-wires, 0.38 mm² |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 60603-7 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 60603-7 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Kernkleuren: | white, blue, yellow, orange |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | CM (UL 1685) |
| Uniek Nr.: | aut2136 |