Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset
€ 81,60
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSTS 4D-RSTS 8Y-484/1 M
Fabrikantnummer:
934967003
EAN:
04001088094857
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset is een betrouwbare en veelzijdige verbindingsoplossing ontworpen voor hogesnelheidsgegevensoverdracht. Het heeft rechte mannelijke D-gecodeerde M12 Standaard naar rechte mannelijke Y-gecodeerde M12 Hybrid connectoren, waardoor het geschikt is voor diverse industriële toepassingen. Met zijn afgeschermde ontwerp biedt het stabiele prestaties, zelfs in veeleisende omgevingen, en de PUR zwarte kabel zorgt voor duurzaamheid en flexibiliteit. De cordset werkt bij 50 V AC/DC en ondersteunt een stroomsterkte tot 0.5 A, wat het ideaal maakt voor Fast Ethernet toepassingen. Gemaakt met 4 draden (2x2x0.14 mm²) garandeert het optimale gegevensoverdrachtssnelheden en minimale interferentie.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 08, zijde 2: | n.c. |
|---|---|
| Draad kleur 07, zijde 2: | n.c. |
| Draad kleur 06, zijde 2: | n.c. |
| Draad kleur 05, zijde 2: | n.c. |
| Draad kleur 04, zijde 2: | blue |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC/ DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 55 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 55 °C |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-2-1 |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 8 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | white-blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 02, zijde 2: | Orange |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white-blue |
| Draad kleur 01, zijde 2: | white-orange |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white-orange |
| Artikelnummer (#1): | 934967003 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | GD-Zn, nickel-plated |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC / 50 V DC |
| Nominale spanning: | 50 V |
| UL-keurmerk: | UL 1863; cULus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| UL-bestand: | E469096 |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 0.5 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Nominale stroom (UL)*: | 0.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Hybrid |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded PACW |
| Geleidergrootte: | 2x2x0.14 mm² |
| Codering, zijde 2: | Y |
| Codering: | D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT-GF |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | 0 °C - +50 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 484 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 6.0 ±0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Exclusion of PVC and Silicone |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Screw |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 0.98 ±0.05 mm |
| Halogeenvrij: | IEC 60754-1 |
| Isolatieweerstand kabel: | ≥ 5000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSTS 4D-RSTS 8Y-484/1 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Green |
| Vormdeelkleur: | Green |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 25 mm |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset: Male straight D-coded green M12 Standard to male straight Y-coded green M12 Hybrid, shielded, 50 V AC/ DC, 0.5 A; PUR black cable, 4-wires, 2x2x0.14 mm² |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Elementafscherming: | tTnned copper screen |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-113 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Kernkleuren: | Twisted pairs: white-blue & blue, white-orange & orange |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | Data: UL 94 V-2 + Power: UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-2 |
| Uniek Nr.: | aut934967003 |