Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset
€ 271,00
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSHS 8Y-RKTS 8Y-922/15 M
Fabrikantnummer:
934966508
EAN:
04001088094819
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare en efficiënte dataoverdracht. Het beschikt over een rechte mannelijke Y-gecodeerde zwarte M12 Hybrid Receptacle aan de ene kant en een rechte vrouwelijke Y-gecodeerde zwarte M12 Hybrid aan de andere kant, wat zorgt voor een afgeschermde verbinding die tot 50 V AC/DC kan weerstaan. Het product ondersteunt vermogensoverdracht met een rating van 6 A en dataoverdracht bij 0.5 A, wat het geschikt maakt voor toepassingen met hoge prestaties. De cordset bevat een duurzame PUR zwarte kabel met 8 draden—4 voor data (4x0.15 mm²) en 4 voor vermogensoverdracht (4x0.75 mm²)—die uitstekende geleiding en weerstand tegen omgevingsfactoren bieden. De IP65, IP67 en IP69K classificaties zorgen voor robuuste bescherming tegen stof en water, waardoor het ideaal is voor industriële en buiten toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 08, zijde 2: | black |
|---|---|
| Draad kleur 08, zijde 1: | black |
| Draad kleur 07, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 07, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 06, zijde 2: | white |
| Draad kleur 06, zijde 1: | white |
| Draad kleur 05, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 05, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 04, zijde 2: | green |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC/ DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 80 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 80 °C |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-2-1, ASTM 1 standard oil requirement |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 2: | white-green |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white-green |
| Draad kleur 02, zijde 2: | Orange |
| Draad kleur 02, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 01, zijde 2: | white-orange |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white-orange |
| Artikelnummer (#1): | 934966508 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | GD-Zn, nickel-plated |
| Afschermingsmateriaal: | Housing: CuZn, tin-plated; Sleeve: GD-Zn, nickel-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 50 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 50 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cULus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20233 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| UL-bestand: | E315587 |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | Power: 6 A; Data: 0.5 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Hybrid Receptacle |
| Nominale stroom (UL)*: | Power: 6 A; Data: 0.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Hybrid |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | Data: 4x0.15 mm² + Power: 4x0.75 mm² |
| Codering, zijde 2: | Y |
| Codering: | Y |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT-GF |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT-GF |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 30 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 922 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Kabeldiameter D: | ø 8.00 ± 0.3 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Exclusion of PVC and Silicone |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Data: ø 1.15 ± 0.03 mm + Power: ø 1.70 ± 0.05 mm |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn, Nickel-plated |
| Halogeenvrij: | EN 50267-2-1, IEC 60754-1 max. 0,5% HCI |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 1000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSHS 8Y-RKTS 8Y-922/15 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 6 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset: Male straight Y-coded black M12 Hybrid Receptacle to female straight Y-coded black M12 Hybrid, shielded, 50 V AC/ DC, Power: 6 A; Data: 0.5 A; PUR black cable, 8-wires, Data: 4x0.15 mm² + Power: 4x0.75 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Elementafscherming: | Shielding Foil |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-113 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-113 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Buigcycli: | ˃ 1-2 M |
| Kernkleuren: | Data: green, orange, white-green, white-orange + Power: brown, black, white, blue |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | Data: UL 94 V-2 + Power: UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | Data: UL 94 V-2 + Power: UL 94 V-0 |
| Uniek Nr.: | aut934966508 |