Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset
€ 110,65
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKTS 8Y-RKTS 8Y-922/1 M
Fabrikantnummer:
934966103
EAN:
04001088094529
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset is ontworpen voor robuuste data- en stroomoverdracht. Het beschikt over vrouwelijke rechte Y-gecodeerde zwarte M12 Hybrid connectoren aan beide uiteinden, wat zorgt voor een veilige en betrouwbare verbinding. De snoer is afgeschermd en biedt uitstekende bescherming tegen EMI en RFI. Het is geschikt voor 50V AC/DC, met een stroomclassificatie van 6A en een dataclassificatie van 0,5A. De kabel is vervaardigd uit duurzaam PUR materiaal en bevat 8 draden (4 voor data, 4 voor stroom) met diameters van respectievelijk 0,15 mm² en 0,75 mm². Deze snoer voldoet aan hoge standaarden, waaronder IP65, IP67 en IP69K beoordelingen, waardoor het bestand is tegen zware omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 08, zijde 2: | black |
|---|---|
| Draad kleur 08, zijde 1: | black |
| Draad kleur 07, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 07, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 06, zijde 2: | white |
| Draad kleur 06, zijde 1: | white |
| Draad kleur 05, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 05, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 04, zijde 2: | green |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC/ DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | max. + 80 °C |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 80 °C |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-2-1, ASTM 1 standard oil requirement |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 2: | white-green |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white-green |
| Draad kleur 02, zijde 2: | Orange |
| Draad kleur 02, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 01, zijde 2: | white-orange |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white-orange |
| Artikelnummer (#1): | 934966103 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | GD-Zn, nickel-plated |
| Afschermingsmateriaal: | GD-Zn, nickel-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 50 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 50 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cULus |
| UL-kabeltype: | AWM: 20233 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| UL-bestand: | E315587 |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | Power: 6 A; Data: 0.5 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Hybrid |
| Nominale stroom (UL)*: | Power: 6 A; Data: 0.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Hybrid |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | Data: 4x0.15 mm² + Power: 4x0.75 mm² |
| Codering, zijde 2: | Y |
| Codering: | Y |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT-GF |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT-GF |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 30 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Kabelnummer: | 922 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Kabeldiameter D: | ø 8.00 ± 0.3 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Exclusion of PVC and Silicone |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Data: ø 1.15 ± 0.03 mm + Power: ø 1.70 ± 0.05 mm |
| Halogeenvrij: | EN 50267-2-1, IEC 60754-1 max. 0,5% HCI |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 1000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKTS 8Y-RKTS 8Y-922/1 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 6 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset: Female straight Y-coded black M12 Hybrid to female straight Y-coded black M12 Hybrid, shielded, 50 V AC/ DC, Power: 6 A; Data: 0.5 A; PUR black cable, 8-wires, Data: 4x0.15 mm² + Power: 4x0.75 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Elementafscherming: | Shielding Foil |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-113 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-113 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Buigcycli: | ˃ 1-2 M |
| Kernkleuren: | Data: green, orange, white-green, white-orange + Power: brown, black, white, blue |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | Data: UL 94 V-2 + Power: UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | Data: UL 94 V-2 + Power: UL 94 V-0 |
| Uniek Nr.: | aut934966103 |