Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset
€ 194,87
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0985 508 121/16 M
Fabrikantnummer:
16850
EAN:
04001088089525
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset is een hoogwaardige kabelset ontworpen voor efficiënte dataoverdracht. Met mannelijke rechte D-gecodeerde zwarte M12 Railway-connectoren aan beide uiteinden, biedt hij betrouwbare communicatie in verschillende industriële toepassingen. De connectoren zijn afgeschermd, wat zorgt voor superieure bescherming tegen interferentie en het behoud van de signaalintegriteit onder alle omstandigheden. Werkend op 50 V AC / 60 V DC en met ondersteuning van een stroom tot 4 A, is deze kabelset ontworpen om veeleisende omstandigheden aan te kunnen. De kabelset maakt gebruik van een X-FRNC zwarte kabel met 4 aders (elk 0,34 mm²), en biedt uitstekende duurzaamheid en flexibiliteit. De kabelset is geschikt voor Fast Ethernet Cat5e dataoverdracht met een snelheid van 100 Mbit/s, wat hem ideaal maakt voor hogesnelheidsdatadiensten.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 2: | blue |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-2-1, EN 50306 par 4.8, EN 50306 par 4.9, EN 50306 par 4.10 |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | orange |
| Draad kleur 03, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 02, zijde 2: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 2: | yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | yellow |
| Artikelnummer (#1): | 16850 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | CuZn, tin-plated |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Draadisolatiemateriaal: | Polyolefin |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Railway |
| Rail: | |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Railway |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Codering, zijde 2: | D |
| Codering: | D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 5 °C - + 50 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 508 |
| Kabellengte: | 16 m |
| Materiaal kabelmantel: | X-FRNC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 6.70 ± 0.30 mm |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Screw |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.63 ± 0.05 mm |
| Halogeenvrij: | IEC 60754-1, EN 50267-1-2, HCL ˂ 0.4% |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | 0985 508 121/16 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PA |
| Vormdeelmateriaal: | PA |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 10 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset: Male straight D-coded black M12 Railway to male straight D-coded black M12 Railway, shielded, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; X-FRNC black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Kernkleuren: | white, blue, yellow, orange |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1-2, EN50305, IEC60332-3-25 cat D; fire protection Railway vehicles: DIN 5510-2 protection level 1 to 4; CEN/TS 45545-2 HL1-HL3; smoke density acc. to DIN EN 61034-2, EN50268-2: T ˃70% ;toxicity (NF X70-100-1): CITc ˂ 0.7 |
| Uniek Nr.: | aut16850 |