Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset
€ 81,72
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0985 508 121/0,5 M
Fabrikantnummer:
934688018
EAN:
04001088005334
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset is ontworpen om betrouwbare dataverbindingen te leveren in veeleisende omgevingen. Deze cordset beschikt over mannelijke rechte D-gecodeerde zwarte M12 Railway-aansluitingen aan beide uiteinden, wat zorgt voor veilige en robuuste verbindingen. Het is afgeschermd om optimale bescherming te bieden tegen elektromagnetische interferentie, waardoor het geschikt is voor hogesnelheidsdatatransmissie met een snelheid van 100 Mbit/s. Geschikt voor 50 V AC / 60 V DC en 4 A, zorgt deze cordset voor veilige en efficiënte stroomlevering met minimale contactweerstand. De X-FRNC zwarte kabel is ontworpen voor duurzaamheid en flexibiliteit, met een 4-draads configuratie en een geleidermaat van 0,34 mm². De cordset is ontworpen om te werken binnen een breed temperatuurbereik van -40°C tot +90°C en voldoet aan verschillende industrienormen, waaronder IP65, IP67 en IP69K voor bescherming tegen binnendringen. Dit maakt het ideaal voor gebruik in spoorwegtoepassingen en andere omgevingen met hoge belasting waar betrouwbare prestaties cruciaal zijn.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 2: | blue |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811-2-1, EN 50306 par 4.8, EN 50306 par 4.9, EN 50306 par 4.10 |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | orange |
| Draad kleur 03, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 02, zijde 2: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 2: | yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | yellow |
| Artikelnummer (#1): | 934688018 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | CuZn, tin-plated |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Draadisolatiemateriaal: | Polyolefin |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Railway |
| Rail: | |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Railway |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Codering, zijde 2: | D |
| Codering: | D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 5 °C - + 50 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 508 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Materiaal kabelmantel: | X-FRNC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Kabeldiameter D: | ø 6.70 ± 0.30 mm |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Screw |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.63 ± 0.05 mm |
| Halogeenvrij: | IEC 60754-1, EN 50267-1-2, HCL ˂ 0.4% |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | 0985 508 121/0,5 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PA |
| Vormdeelmateriaal: | PA |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 10 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset: Male straight D-coded black M12 Railway to male straight D-coded black M12 Railway, shielded, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; X-FRNC black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Kernkleuren: | white, blue, yellow, orange |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | IEC 60332-1-2, EN50305, IEC60332-3-25 cat D; fire protection Railway vehicles: DIN 5510-2 protection level 1 to 4; CEN/TS 45545-2 HL1-HL3; smoke density acc. to DIN EN 61034-2, EN50268-2: T ˃70% ;toxicity (NF X70-100-1): CITc ˂ 0.7 |
| Uniek Nr.: | aut934688018 |