Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset
€ 59,96
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0985 342 S4723/1 M
Fabrikantnummer:
934715017
EAN:
04001088144583
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset is een betrouwbare en hoogwaardige connectiviteitsoplossing. Uitgevoerd met een recht D-gecodeerde zwarte M12 Standard male connector aan de ene kant en een rechte D-gecodeerde zwarte M12 Standard female connector aan de andere kant, biedt deze afgeschermde cordset een robuuste datatransmissie. Het ondersteunt een nominale spanning van 50 V AC / 60 V DC en kan een stroom tot 4 A aan. De cordset is uitgerust met een duurzame PUR groene kabel, bestaande uit 4 geleiders in een 2x2x0,34 mm² configuratie, wat zorgt voor efficiënte en veilige verbindingen in industriële en automatiseringstoepassingen.
Deze cordset biedt meerdere voordelen, waaronder snelle datatransmissiesnelheden tot 100 Mbit/s, afscherming ter bescherming tegen elektromagnetische interferentie en robuuste mechanische weerstand met een minimale buigradius die geschikt is voor zowel vaste als flexibele installaties. De connectors zijn ontworpen om te voldoen aan de IP65, IP67 en IP69K beschermingsklassen, waardoor ze geschikt zijn voor ruwe omgevingen.
De Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset is ideaal voor Ethernet-verbonden apparaten en toepassingen die hoge betrouwbaarheid en dataintegriteit vereisen. Het wordt veel gebruikt in industriële netwerken, fabrieksautomatiseringssystemen en machines waar veilige en efficiënte gegevensoverdracht cruciaal is.
Deze cordset biedt meerdere voordelen, waaronder snelle datatransmissiesnelheden tot 100 Mbit/s, afscherming ter bescherming tegen elektromagnetische interferentie en robuuste mechanische weerstand met een minimale buigradius die geschikt is voor zowel vaste als flexibele installaties. De connectors zijn ontworpen om te voldoen aan de IP65, IP67 en IP69K beschermingsklassen, waardoor ze geschikt zijn voor ruwe omgevingen.
De Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset is ideaal voor Ethernet-verbonden apparaten en toepassingen die hoge betrouwbaarheid en dataintegriteit vereisen. Het wordt veel gebruikt in industriële netwerken, fabrieksautomatiseringssystemen en machines waar veilige en efficiënte gegevensoverdracht cruciaal is.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 2: | blue |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | EN 60811 Part 2-1 |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | orange |
| Draad kleur 03, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 02, zijde 2: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 2: | yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | yellow |
| Artikelnummer (#1): | 934715017 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | CuZn, tin-plated |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 60 V |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, IP69K |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Standard |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 2x2x0.34 mm² |
| Codering, zijde 2: | D |
| Codering: | D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PBT |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 342 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | green matt similarly RAL 6018 |
| Kabeldiameter D: | ø 6.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line construction similar PROFInet C-Specification; Line requirements similar: IEC 11801, IEC 61156 (CAT 5), EN 50173, EN 50288-2-2 (100MHz-cable and EIA/TIA 568 B (CAT 5e), Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.58 ± 0.05 mm |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 5000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | 0985 342 S4723/1 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 100 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset: Male straight D-coded black M12 Standard to female straight D-coded black M12 Standard, shielded, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR green cable, 4-wires, 2x2x0.34 mm² |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel), zijde 2: | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 61076-2-101 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Torsiecycli: | ˃ 2 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Kernkleuren: | star quad: white & blue, yellow & orange |
| Aandraaimoment (bevestiging), zijde 2: | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2, flame-retardant |
| Uniek Nr.: | aut934715017 |