Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset
€ 235,89
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0985 342 502/15 M
Fabrikantnummer:
1037
EAN:
04001088013261
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset is ontworpen voor snelle gegevensoverdracht met een snelheid van 100 Mbit/s, en is voorzien van mannelijke rechte RJ45 Field Attachable connectoren in zwarte codering. De afgeschermde cordset ondersteunt 30 V AC / 42 V DC en een stroom van 1,5 A. De robuuste groene PUR-kabel omvat 4 draden, gerangschikt als 2x2x0.34 mm². Belangrijke technische kenmerken zijn een isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, tot 750 koppelcycli en een IP20-beschermingsklasse, waardoor hij geschikt is voor diverse industriële taken. De kabel, die vrij is van PVC en siliconen, is bestand tegen chemicaliën, olie en kou, en biedt goede flexibiliteit en duurzaamheid onder barre omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 2: | blue |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC / 42 V DC |
| Oliebestendigheid: | EN 60811 Part 2-1 |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | I acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | I acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | white |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 2: | Orange |
| Draad kleur 02, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 01, zijde 2: | yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | yellow |
| Artikelnummer (#1): | 1037 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | Copper, nickel-plated |
| Afschermingsmateriaal: | Copper, nickel-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 60 V |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Nominale impuls-spanning: | 1 kV |
| Nominale stroom*: | 1.5 A |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | RJ45 Field Attachable |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP20 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP20 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | RJ45 Field Attachable |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 2x2x0.34 mm² |
| Codering, zijde 2: | RJ45 |
| Codering: | RJ45 |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuSn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 20 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 20 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Black |
| Kleur contacthouder: | black |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 40 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 70 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Kabelnummer: | 342 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | green matt similarly RAL 6018 |
| Kabeldiameter D: | ø 6.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line construction similar PROFInet C-Specification; Line requirements similar: IEC 11801, IEC 61156 (CAT 5), EN 50173, EN 50288-2-2 (100MHz-cable and EIA/TIA 568 B (CAT 5e), Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.58 ± 0.05 mm |
| Behuizingsmateriaal, zijde 2: | PA |
| Behuizingsmateriaal: | PA |
| Behuizingskleur, zijde 2: | Black |
| Behuizingskleur: | Black |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 5000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | 0985 342 502/15 M |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 750 |
| Koppelcycli: | ≤ 750 |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset: Male straight RJ45-coded black RJ45 Field Attachable to male straight RJ45-coded black RJ45 Field Attachable, shielded, 30 V AC / 42 V DC, 1.5 A; PUR green cable, 4-wires, 2x2x0.34 mm² |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 60603-7 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 60603-7 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Torsiecycli: | ˃ 2 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Kernkleuren: | star quad: white & blue, yellow & orange |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2, flame-retardant |
| Uniek Nr.: | aut1037 |