Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset
€ 58,39
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
0985 342 134/0,6 M Umspritzt
Fabrikantnummer:
11995
EAN:
04001088047501
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare en hogesnelheidsdatatransmissie. Het beschikt over een mannelijke gehoekte D-gecodeerde zwarte M12 Standard connector aan de ene kant en een mannelijke rechte RJ45-gecodeerde zwarte RJ45 connector aan de andere kant. Deze afgeschermde cordset ondersteunt tot 30 V AC / 42 V DC, met een stroomsterkte van 1,5 A. Uitgerust met een duurzame groene PUR-kabel, bestaat het uit 4 draden geconfigureerd als 2x2x0.34 mm², wat zorgt voor robuuste verbindingen die ideaal zijn voor industriële omgevingen. Met een transmissiesnelheid van 100 Mbit/s is deze cordset perfect voor snelle Ethernet-toepassingen. De connectors zijn ontworpen om aan strenge normen te voldoen, zoals IEC 61076-2-101 en IEC 60603-7, en bieden een hoog beschermingsniveau tegen omgevingsfactoren (IP65, IP67, IP68, IP69K classificaties). De componenten van de cordset zijn gebouwd voor duurzaamheid, waaronder koperlegering contacten met goudbelegging, wat zorgt voor consistente prestaties en corrosiebestendigheid. Toepassingen voor deze cordset omvatten het verbinden van industriële Ethernet-apparaten, automatiseringssystemen, en andere netwerkapparatuur die snelle en betrouwbare dataverbindingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 2: | blue |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC / 42 V DC |
| Oliebestendigheid: | EN 60811 Part 2-1 |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Algemene afscherming (kabel): | Cu-ETP1 tinned |
| Overvoltage Category: | I acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overspanningscategorie, zijde 2: | I acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 2: | white |
| Draad kleur 03, zijde 1: | orange |
| Draad kleur 02, zijde 2: | Orange |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 2: | yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | yellow |
| Artikelnummer (#1): | 11995 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | Male |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal, zijde 2: | Copper, nickel-plated |
| Afschermingsmateriaal: | Housing: GD-Zn, nickel-plated; Sleeve: CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 60 V |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Nominale impuls-spanning: | 1 kV |
| Nominale stroom*: | 1.5 A |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Data Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP20 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | RJ45 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 2x2x0.34 mm² |
| Codering, zijde 2: | RJ45 |
| Codering: | D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | Copper Alloy |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 20 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PC |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | Clear |
| Kleur contacthouder: | black |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 342 |
| Kabellengte: | 0.6 m |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | green matt similarly RAL 6018 |
| Kabeldiameter D: | ø 6.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Exclusion of dangerous materials; Line construction similar PROFInet C-Specification; Line requirements similar: IEC 11801, IEC 61156 (CAT 5), EN 50173, EN 50288-2-2 (100MHz-cable and EIA/TIA 568 B (CAT 5e), Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.58 ± 0.05 mm |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Isolatieweerstand kabel: | ˃ 5000 MΩxkm |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | 0985 342 134/0,6 M Umspritzt |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | PVC |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | Black |
| Vormdeelkleur: | Black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli, zijde 2: | ≤ 750 |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Lange omschrijving (#1): | Fast Ethernet Cat5e Data Double-Ended Cordset: Male angled D-coded black M12 Standard to male straight RJ45-coded black RJ45, shielded, 30 V AC / 42 V DC, 1.5 A; PUR green cable, 4-wires, 2x2x0.34 mm² |
| Foliescherm: | Al-PT Foil |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard, zijde 2: | IEC 60603-7 |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Gegevensoverdrachtsnelheid: | 100 Mbit/s |
| Gegevensoverdracht: | Fast Ethernet Cat5e |
| Torsiecycli: | ˃ 2 M @ ± 360 °/1 m |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Kernkleuren: | star quad: white & blue, yellow & orange |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 V-2 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder), zijde 2: | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2, flame-retardant |
| Uniek Nr.: | aut11995 |